Dokuma Çamaşır Sepeti Koala Kirli kıyafet sepeti Kapaklı Çamaşır Büyük Depolama Hasır Bin Katlanabilir Depolama

Dokuma Çamaşır Sepeti Koala Kirli kıyafet sepeti Kapaklı Çamaşır Büyük Depolama Hasır Bin Katlanabilir Depolama

₺ 80.97

sayı

[Insanlaşmış tasarım] : Kompakt depolama için çok uygundur, özellikle yurtlar, aile dükkanları veya seyahat için uygundur around.It çok hafiftir, bu nedenle giysilerin boşaltılması veya doldurulması sorun değildir. [Boyut ve çok işlevli] : S-22 * 16 cm / 8.6 * 6.2 in; M-28 * 19 cm / 10.9 * 7.4 in; L-34 * 23 cm / 13.2 * 8.9 in, bu büyük çamaşır kovası depolama Ve organizasyon ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayacaktır.Çocuk oyuncakları, anaokulları, havlu yıkama ve giysi saklama sepetleri için uygundur. [Çevre dostu malzemeler] : Rattan çamaşır sepetimiz doğal hasır ve pamuklu ketenden yapılmıştır.Sadece iyi yük taşıma kapasitesine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda aşınma direncine de sahiptir. [Çok fonksiyonlu çamaşır sepeti] : Giysi saklama, ev tekstili depolama, oyuncak depolama, bebek malzemeleri depolama ve evcil hayvan malzemeleri depolama. [Dayanıklı ve yıkanabilir] : İçinde ne olursa olsun, kap şeklini koruyacak kadar güçlüdür.Temizlemesi ve temizlemesi kolaydır.Modern kalın ve evinizi düzenli tutun.Kirli giysiler oyuncaklar clothesspecification düzenlemek için kapaklı Çamaşır Sepeti çamaşır torbası saklama çantası ile dokuma Çamaşır Sepeti : 22 * 16 / 8.6 * 6.2 cm, M-28 * 19cm / 10,9 * 7.4 CM, L-34 * 23cm 13,2-sepeti toz girmesini önlemek için Kapalı-8.9 inç✿ Özellikleri saklayabilirsiniz* : giysi, yatak, bez bebekler ve diğer öğe Adı : El dokuması çamaşır basket Material : Hasır + Pamuk Keten Boyutu : .- Çamaşır sepetinin büyük kapasitesi, herhangi bir köşe ve dolap için uygun daha fazla giysi barındırabilir.Çamaşır odaları, banyolar, süitler, yatak odaları ve giyinme odaları, kreşler ve okul yardımcı odaları için idealdir.- Yerden tasarruf sağlayan çamaşır torbası-Kullanılmadığı zaman, kirli giysiler için çamaşır sepeti bir dolapta saklamak için kolayca düz bir şekle katlanabilir.♦ Yıkama ipuçları-Astarın elle temizlenmesi önerilir ve çerçevenin yüzeyinin ılık tuzlu suyla silinmesi önerilir.istemi : - Biz sadece çamaşır sepetleri satmak ve diğer öğeleri dahil değildir.- Temiz silin only.Do aşındırıcı kullanmayın.- Torbayı temizlemek için çamaşır makinesi kullanmayın, aksi takdirde su geçirmez kaplama hasar görür.


karakteristikleri

Name:
Hand-woven laundry basket
Material:
Wicker + Cotton Linen
-Size:
S-22 * 16cm / 8.6 * 6.2 inches; M-28 * 19cm / 10.9 * 7.4 inches; L-34 * 23cm / 13.2 * 8.9 inches
✿ Features :
-Covered to prevent dust from entering the basket :
-Can store:
clothing, bedding, rag dolls and other items.
-The large capacity of the laundry basket can accommodate more clothes, suitable for any corner and closet. It is ideal for laundry rooms, bathrooms, suites, bedrooms and dressing rooms, nurseries and school utility rooms. :
-Space-saving laundry bag-When not in use, the laundry basket for dirty clothes can be easily folded into a flat shape for storage in a closet. :
✿Washing tips :
-It is recommended to clean the liner by hand, and it is recommended to wipe the surface of the frame with warm saline. :
prompt:
-We only sell laundry baskets and do not include other items. :
-Wipe clean only. Do not use abrasives. :
-Do not use a washing machine to clean the bag, otherwise the waterproof coating will be damaged. :

Mallar kategorisinde