Kumaş Zanaat El Yapımı Dikiş Sepeti Bölmesi ile Ev Dikiş Araçları için Yün İplik saklama kutusu Organizatör

Kumaş Zanaat El Yapımı Dikiş Sepeti Bölmesi ile Ev Dikiş Araçları için Yün İplik saklama kutusu Organizatör

₺ 89.97

sayı

【SAĞLAM ÇERÇEVE】 Kapaklı dikiş sepeti, yüksek kaliteli polyester kumaştan, sağlam dokuma çerçeveden yapılmıştır, kapak menteşesi sağlamdır, açılması ve kapanması kolaydır, toz ve nem direncine sahiptir.Manyetik mandallar açılıp kapanmayı kolaylaştırır. 【YETERLİ KAPASİTE】 Geniş iç mekan, tüm aletleriniz ve sarf malzemeleriniz için yeterli alan sağlar.Ev tipi dikiş sepeti katmanlı bir depolama tasarımına sahiptir ve iç kutunun depolama kapasitesini büyük ölçüde artıran sert bir tepsi ile donatılmıştır. 【PRATİK DAHİLİ DEPOLAMA FONKSİYONU】 Dikiş sepeti, içinde bir iğne yastığı ve mini bir cep bulunan ince bir tasarıma sahiptir.Dikiş aletlerinizi daha düzenli hale getirebilir ve güvenli bir şekilde tek bir yere koyabilirler. 【MODA GÖRÜNÜM】 Klasik görünüm bu saklama kutusuna büyüleyici bir çekicilik getiriyor.Altın kaplama detayları, çiçek baskılı kumaşın eşsiz dokusunu vurgulayarak büyüleyici bir moda anlayışı getiriyor. 【TAŞIMASI KOLAY】 Dikiş sepetinin kolu, ellerinize zarar vermeden rahat ve sağlam olan PP ip ile çevrilidir.Tutması kolay büyük tutamak ve hafif tasarım, taşımayı kolaylaştırır.Renk : Gül Bahçesi.


karakteristikleri

Mallar kategorisinde

Dritz Dikiş Sepeti, Sarı Tavuklar
  • Son

Dritz Dikiş Sepeti, Sarı Tavuklar

₺ 104.97

ÇOK AMAÇLI KAPAK : kapağın içine küçük bir cep ve bir iğne yastığı takılmıştır.MANYETİK KAPATMA : gerekli malzemeleri kolayca saklamak için manyetik geçmeli kapatma.SAP :

ZKH Universal-Dikiş Kutusu
  • Son

ZKH Universal-Dikiş Kutusu

₺ 48.78

100'den fazla parçaya sahip bir dikiş kutusu.Her ev için mükemmel dikiş seti.100'den fazla parçaya sahip bir dikiş kutusu.İçerik : 12 X50 M Syngarn – çok Amaçlı dikiş makinele