FAKEME 2 adet Ayarlanabilir Alçıpan Düzeltici

FAKEME 2 adet Ayarlanabilir Alçıpan Düzeltici

₺ 77.97

sayı

Dalların kesme kenarlarının kırpılması için, özellikle alçıpan /çimento elyaf baskı levhasının kenarlanması ve pah kırılması için uygundur ve pürüzsüz ve temiz dikiş elde edilmesine yardımcı olur. 2 farklı bıçak, sol kare bıçak 45° eğimi kesebilir ve sağ trapez bıçak 22.5° eğimi kesebilir.Yüksek kaliteli elastikiyet - çelik bıçak, aşınmaya dayanıklı, dayanıklı ve uzun ömürlü.Rahat sap, kenar kırpmayı gerçekleştirmek kolaydır.Ayarlanabilir bıçak, 9.5 mm uygulanabilir, 12.5 mm, 15mm ve fazla 15mm. açıklama : -yüksek kaliteli elastikiyet-çelik bıçak, aşınmaya dayanıklı, dayanıklı ve uzun ömürlü. - 2 farklı, sol kare bıçak 45° eğim kesebilir ve sağ trapez bıçak 22.5° eğim kesebilir. - Ayarlanabilir bıçak, 9.5 mm uygulanabilir, 12.5 mm, 15mm ve fazla 15mm. - dalles kesme kenarlarının kırpma için uygundur, özellikle kenar ve pah için alçıpan / çimento elyaf basınç kurulu ve pürüzsüz ve temiz dikiş elde yardımcı olur. - Rahat sap, kenar kırpmayı gerçekleştirmek kolaydır.Şartname : - Boyut (Yaklaşık.) : 235x85mm/9.25x3.34 inç - Renk : Rastgele (Kırmızı/Mavi / Turuncu). - Malzeme : PVC ve Steel Package İçerir : 2 Adet Alçıpan Trimmer Note : manuel ölçüm nedeniyle 1-3mm hata izin ver Lütfen, pls emin farklı monitör arasındaki farkı bid Due ne zaman yemek yapmak, fotoğraf, pls anlamak, seni memnuniyeti önceliğimizdir ederiz maddenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.Çok tatmin en yüksek kalitede ürün ve hizmetler sunmak istiyoruz.


karakteristikleri

- Size(Approx.):
235x85mm/ 9.25x3.34inch
- Color:
Random (Red/Blue/Orange).
- Material:
PVC and Steel
Package Includes:
2 Pieces Gypsum Board Trimmer :
Please allow 1-3mm error due to manual measurement, pls make sure you do not mind before you bid :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item, pls understand, thank you :
Your satisfaction is our priority. So we would deliver the highest quality products and services to meet your satisfaction. :

Mallar kategorisinde