DIY 5D Elmas Boyama Kitleri Yetişkinler için, tam Elmas Kurt Orman Nakış Taklidi Çapraz Dikiş Sanat Zanaat Kaynağı

DIY 5D Elmas Boyama Kitleri Yetişkinler için, tam Elmas Kurt Orman Nakış Taklidi Çapraz Dikiş Sanat Zanaat Kaynağı

₺ 92.70

sayı

Lütfen gözlük veya tahta ile çerçeveleyin ve dekorasyon süslemeleri için evinize asın.♥ Sadece duvara asın, odanızı ve dünyanızı daha güzel hale getirecektir. diamonds 【Süper ışıltılı elmaslar】 : Yuvarlak Elmas Boyama, elmas boyama işlemini daha kolay ve daha az sinirli hale getirir. Kırışmayı önlemek için tuvali katlamayın.Karşılık gelen sihirli küp elmasını bulmak için tuvalin altındaki tabloya bakın. Educational 【Dıy'in eğitici doğası】 : Bir DIY elmas resmini bitirmek, kendinizi sürekli olarak ayarlama ve ailenizle veya ailenizle mutlu zaman paylaşma sürecidir.♥ Elmas boyama dekompresyon aracı olarak da kullanılabilir.Elmas boyama kiti gerçekleştirmek kolaydır klasik sanat eserleri, yapma zevk keyfine varacaksınız.♥ Elmas boyama kitleri, sevdiklerinize veya arkadaşlarınıza elmaslarla olan dileğinizi ifade ederek akrabalarınıza veya arkadaşlarınıza hediye olarak da sunulabilir.Elmasları daha cesur sağlamak için basın için bir kitap ya da elinizi kullanın.Aldığınız elmas resmi elmas eksikse, lütfen bizimle iletişime geçin, güzel resimleri tamamlamanıza izin vermek için size elması ücretsiz olarak teslim edeceğiz.Elmasın yüzeyi parlak görünen ve asla solmayacak 26 kare bölüme sahiptir, tüm resim daha üç boyutlu ve canlı hisseder.Kaleme uygun miktarda elmas yapıştırıcı uygulayın.Elmasların geri kalanı ambalaj torbasının içine konabilir.5 D Elmas boyama,oturma odanızı, yatak odanızı, ofisinizi, restoranınızı, barınızı veya farklı dekorasyon stiline uyacak herhangi bir yeri süslemek için mükemmel, yıllarca korunabilir.It sadece haddelenmiş bir tuval.


karakteristikleri

Material:
Artificial Diamond Sequins + Canvas
Coverage:
Full Drill
Size:
12x16inch, 16x20inch, 20x24inch
Package Includes:
✔ High definition painting canvas :
✔ Colorful round diamonds :
✔ Point diamond pen :
✔ Diamond tray :
✔ Tweezers :
✔ Clay :
✔ Self-sealing bags :
DIY Steps:
1.Open the box and check the diamond draw special tools. :
2.Refer to the table below the canvas to find the corresponding magic cube diamond. :
3.Apply a proper amount of diamond adhesive to the pen. :
4.Stick the corresponding diamond. :
5.Stick the diamond onto the corresponding canvas. :
6.The rest of the diamonds can be put inside the packaging bag. :
7.Use book or your hand to press the diamonds to ensure it's more stout. :
Notes:
1. Do NOT expose too much unfinished area of canvas in case of viscosity reduction. :
2. To avoid creasing, do NOT fold the canvas. :
3. The diamond inedible, do not let children play in order to avoid accidents such as swallowing. :
4. The product not included the frame. It is just a rolled canvas. Please frame it by glasses or wooden and hang in your home as for decoration adornments. :
5.If the diamond picture you receive is missing the diamond, Please contact us, we will deliver you the diamond for free to allow you to complete beautiful paintings. :

Mallar kategorisinde