Araç Kablosuz Şarj Cihazı, Abs + pc Araç Kablosuz Şarj Cihazı Hızlı Şarj Cep Telefonu Tutacağı 15w Taşıma Cep

Araç Kablosuz Şarj Cihazı, Abs + pc Araç Kablosuz Şarj Cihazı Hızlı Şarj Cep Telefonu Tutacağı 15w Taşıma Cep

₺ 217.77

sayı

[15 W Hızlı Kablosuz Araç Şarj Cihazı] Bu şarj cihazı, telefonunuz için 15 W hızlı kablosuz şarj sağlayacak standart bir kablosuz araç şarj cihazıdır (telefonunuzun hızlı kablosuz şarjı desteklemesi gerekir).Cep telefonunuzu evde, ofiste veya arabada şarj etmek için bu şarj cihazını kullanabilirsiniz.Bu kablosuz şarj pedi çoğu cihazla (cep telefonları) kullanılabilir. [DIY araç kablosuz şarj aleti pedi] Kablosuz araç şarj aleti pedi DIY kullanım için tasarlanmıştır.Şarjın boyutunu değiştirmek için şarj pedinin kenarlarını kırpabilirsiniz pad.No kablosuz şarj pedinin arabanızı tamir edemeyeceği konusunda endişelenmeniz gerekir. [Aşırı ısınmayı önlemek için yeni tasarlanmış şarj pedi] Kablosuz araç şarj cihazının tasarımı, şarj bobinini devre kartından ayırır.Ped bobini kablosuz olarak şarj edildiğinde ısınabilir.Kablosuz şarj bobini şarj pedinin içinde ve devre kartı pedin dışında olduğundan, ikisi birbirinden uzaktır. [Koruyucu Kılıf ve Mükemmel Uyumluluk] Kablosuz araç şarj aleti pedi, 4 mm'ye kadar koruyucu bir kılıf ile şarj edilebilir thick.In 15 W/10 W / 7.5 W hızlı şarj modu, şarj kartı otomatik olarak cep telefonunuzun şarj hızına uyacaktır. [Ambalaj listesi] 1 x kablosuz şarj konak; 1 x özel kablo demeti; 1 x kullanım kılavuzu; 1 x uygunluk belgesi; 1 x yapışkan not sticker; 1 x siyah ped.İçinde gerekli aksesuarlar var, size en büyük rahatlığı sağlamak için ek satın almanıza gerek yok.Şartname : Öğe Türü : Araç Kablosuz Şarj Malzeme : ABS+PC Boyutu : Yaklaşık. 16. 3x8.8 cm/6. 42x3. 46 in Giriş Gerilimi : 9-16 V Fitment : XC60 2017-2021 için Fit S90 L 2017-2021 için Fit XC90 2017-2021 için Fit Nasıl kullanılır : 1. 2 Şarj kartında enkaz olmadığından emin olun. Cep telefonunuzu veya diğer uyumlu cihazınızı şarj panosuna yerleştirin, kırmızı gösterge ışığı yandığında, pilin tamamen şarj olduğu anlamına gelir. 3. Şarj pedi ve cep telefonunun ısınması normaldir.Şarj ederken cep telefonunu kullanırsanız, şarj pedi ve cep telefonu ısınabilir, dikkat edin! 4. Sadece tak ve çalıştır, profesyonel kurulum şiddetle tavsiye edilir.Paket Listesi : 1 x Kablosuz Şarj Konak 1 x Adanmış Kablo Demeti 1 x Kullanım Kılavuzu 1 x Uygunluk Belgesi 1 x Not Sticker 1 x Siyah Ped Not : profesyonel kurulum şiddetle tavsiye edilir.Şarj olmuyorsa, telefon ile şarj cihazı arasında bozuk para, IC kart, banka kartı ve diğer metallerin olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir.


karakteristikleri

Item Type:
Car Wireless Charger
Material:
ABS+PC
Size:
Approx. 16.3 x 8.8cm/6.42 x 3.46in
Input Voltage:
9-16V
Fitment:
Fit for XC60 2017-2021 :
Fit for S90L 2017-2021 :
Fit for XC90 2017-2021 :
How to Use:
1. Make sure there is no debris on the charging board :
2. Put your mobile phone or other compatible device on the charging board, when the red indicator light is on, it means that the battery is fully charged. :
3. It is normal for the charging pad and mobile phone to become hot. If you use the mobile phone while charging, the charging pad and mobile phone may become hotter, pay attention! :
4. Just plug and play, professional installation is strongly recommended. :
Package List:
1 x Wireless Charging Host :
1 x Dedicated Wiring Harness :
1 x Instruction Manual :
1 x Certificate of Conformity :
1 x Note Sticker :
1 x Black Pad :
Note:
Professional installation is strongly recommended. :
If it is not charging, you need to check whether there are coins, IC cards, bank cards and other metals between the phone and the charger. :

Mallar kategorisinde