Tırnak jeli Lehçe Ekran kartı, akrilik Pratik Convient Nail Art İpuçları Grafik Tırnak renk kartelası için Ekran

Tırnak jeli Lehçe Ekran kartı, akrilik Pratik Convient Nail Art İpuçları Grafik Tırnak renk kartelası için Ekran

₺ 245.37

sayı

Yüksek kaliteli akrilik malzemeden yapılmış, yeniden kullanılabilir ve tırnak sanatı için pratik bir aksesuardır.Günlük renk karşılaştırması için uygun, kurulumu ve sökülmesi kolay mıknatıs adsorpsiyonunu benimseyin.Diplay renk jel serisi ve DIY tırnak sanat tasarımları için tırnak salonu için uygundur, ayrıca tırnak sanat boyama becerilerini uygulamak için de kullanılabilir.İnsanlaşmış tasarım, sadece tırnak sanat efektini göstermekle kalmaz, aynı zamanda bağımsız olarak görüntüleyebilir, renk seçimi zamanından tasarruf edebilir.96 Izgarayla tasarlanan oje ekran kartı, bitmiş tırnak sanat tasarımını saklamak için kullanılır.Özellik : 1. 96 Izgarayla tasarlanan oje ekran kartı, bitmiş tırnak sanat tasarımını saklamak için kullanılır.2. Günlük renk karşılaştırması için uygun, kurulumu ve sökülmesi kolay mıknatıs adsorpsiyonunu benimseyin.3. İnsanlaşmış tasarım, sadece tırnak sanat efektini göstermekle kalmaz, aynı zamanda bağımsız olarak görüntüleyebilir, renk seçimi zamanından tasarruf edebilir.4. Diplay renk jel serisi ve DIY tırnak sanat tasarımları için tırnak salonu için uygundur, ayrıca tırnak sanat boyama becerilerini uygulamak için de kullanılabilir.5. Yüksek kaliteli akrilik malzemeden yapılmış, yeniden kullanılabilir ve tırnak sanatı için pratik bir aksesuardır.Şartname : Öğe Türü : Oje Ekran Kita Pmalzeme : akrilikürün Özellikleri : 96 ızgaraürün Boyutu : Yaklaşık. 30x20x2cm / 11.8x7.9x0.8inürün Özellikleri : Tırnak salonlarının müşteriler için uygun renkleri daha iyi seçmeleri, böylece zamandan tasarruf etmeleri ve daha tatmin edici hizmet sunmaları uygundur.Paket listesi : 1 x Oje Ekran Kita Pnot : 1.Izin lütfen 0-1 inç hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2.Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.


karakteristikleri

Item Type:
Nail Polish Display Book
Material:
Acrylic
Product Specifications:
96 grids
Product Size:
Approx. 30x20x2cm / 11.8x7.9x0.8in
Product Features:
It is convenient for nail salons to better choose suitable colors for customers, thus saving time and bringing more satisfactory service.
Package List:
1 x Nail Polish Display Book :
1.Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2.Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Mallar kategorisinde

ZOYA Oje, Bela, 0,5 fl. oz.
  • Son

ZOYA Oje, Bela, 0,5 fl. oz.

₺ 34.47

Zoya Modanın En Sağlıklı rengidir.Zoya, dünya çapında hamile kadınların ve sağlık bilincine sahip kadınların en iyi seçeneklerinden biridir.Zoyas hayranının en sevdiği renk