Çocuk Tuvalet, Kolay El Temizleme Rahat Köpük Yastık Kolay Temizlik için Ayrılabilir Babay Pisuar için Mutfak

Çocuk Tuvalet, Kolay El Temizleme Rahat Köpük Yastık Kolay Temizlik için Ayrılabilir Babay Pisuar için Mutfak

₺ 280.80

sayı

Kolay temizlenir, bir tuvalet astarı ile, kolay temizlik için iç tuvaleti çıkarın ve kullanımınız için uygun.Bebek çiş eğitim kovası küçük öğrenciler için çok uygundur.Üzerine basmadan kolayca oturabilir ve durulayabilirsiniz.Yıkama düğmesi, su haznesinin üstündeki yay, canlı bir yıkama sesi çıkarmak için yıkama düğmesine basar.Rahat köpük yastık, bebeğin oturması ve tuvalete gitmesi için uygundur ve kolay temizlik için çıkarılabilir.Yerleşik ıslak mendillerle, bu yürümeye başlayan çocuk lazımlık sandalyesi, kolay el temizliği için yerleşik bir depolama tankına sahiptir.Özellik : 1. Bebek çiş eğitim kovası küçük öğrenciler için çok uygundur.Üzerine basmadan kolayca oturabilir ve durulayabilirsiniz.2. Rahat köpük yastık, bebeğin oturması ve tuvalete gitmesi için uygundur ve kolay temizlik için çıkarılabilir.3. Yıkama düğmesi, su haznesinin üstündeki yay, canlı bir yıkama sesi çıkarmak için yıkama düğmesine basar.4. Yerleşik ıslak mendillerle, bu yürümeye başlayan çocuk lazımlık sandalyesi, kolay el temizliği için yerleşik bir depolama tankına sahiptir.5. Kolay temizlenir, bir tuvalet astarı ile, kolay temizlik için iç tuvaleti çıkarın ve kullanımınız için uygun.Şartname : Öğe Türü : Bebek Potty Material : PPWeight : Yaklaşık. 1800g / 63.5 ozürün Boyutu : Yaklaşık. 35x30 cm / 13. 8x11. 8in Paket Listesi : 1 x Bebek Lazımlığı1 x Tuvalet Liner1 x kapaknot : 1. Izin lütfen 1-2 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.


karakteristikleri

Item Type:
Baby Potty
Material:
PP
Weight:
Approx. 1800g / 63.5oz
Product Size:
Approx. 35x30cm / 13.8x11.8in
Package List:
1 x Baby Potty :
1 x Toilet Liner :
1 x Lid :
1. Please allow 1‑2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Mallar kategorisinde

Tuvalet taşı BND02694, 3 Paket
  • Son

Tuvalet taşı BND02694, 3 Paket

₺ 50.88

Toilet Stone, sert su lekelerini, tuvalet halkalarını, pas ve mineral birikimini gidermek için güçlü ve güvenli bir temizleme aracı sağlar.Yerleşik bir tutamakla, ulaşılması zor