Yüz Boya, Üniforma Renk Vücut Boya Güvenli Hafif Makyaj Modelleme için Cosplay Sahne Performansı için Festivali

Yüz Boya, Üniforma Renk Vücut Boya Güvenli Hafif Makyaj Modelleme için Cosplay Sahne Performansı için Festivali

₺ 52.47

sayı

Kolay Sökme : Temizlenmesi kolaydır ve sadece etanol pamuğu veya sabunlu su ile ovularak temizlenebilir.İyi Performans : Çabuk kurur, cilt yüzey tabakası kuruduktan sonra soyulmaz ve düşmez ve kullanımdan önce ve sonra renk farkı yoktur.Kolay Uygulanır : Sıvı boya, düzgün renk, kullanımı kolay, fırça veya airbrush ile uygulanabilir, size kolaylık getirir.Kullanımı Güvenlidir : Yüksek kaliteli pigment, güvenli bileşenler kullanarak ve cilde zarar vermeden doğrudan cilt ile temas ettirilebilir.Geniş Kullanım Yelpazesi : Vücut boyası geçici dövmeler, vücut boyama, DIY, makyaj modelleme, sahne makyajı, tatil partileri vb.Için uygundur.Özellik : 1. Kullanımı Güvenlidir : Yüksek kaliteli pigment, güvenli bileşenler kullanarak ve cilde zarar vermeden doğrudan cilt ile temas ettirilebilir.2. Geniş Kullanım Yelpazesi : Vücut boyası geçici dövmeler, vücut boyama, DIY, makyaj modelleme, sahne makyajı, tatil partileri vb.Için uygundur.3. Kolay Uygulanır : Sıvı boya, düzgün renk, kullanımı kolay, fırça veya airbrush ile uygulanabilir, size kolaylık getirir.4. İyi Performans : Çabuk kurur, cilt yüzey tabakası kuruduktan sonra soyulmaz ve düşmez ve kullanımdan önce ve sonra renk farkı yoktur.5. Kolay Sökme : Temizlenmesi kolaydır ve sadece etanol pamuğu veya sabunlu su ile ovularak temizlenebilir.Uygulama Metodu : Kullanmadan önce boyayı iyice çalkalayın ve ardından insan vücudunu veya yüzünü boyamak için bir fırça veya airbrush kullanın.Boyalı bir desen yapmak için bir şablonla birlikte de kullanılabilir.Temizleme Yöntemi : Temizlerken, temizlemek için alkollü pamukla basabilir ve silebilir veya sabunlu suyla ovalayabilirsiniz.Şartname : Öğe Türü : Vücut boyası İçerik : 100ml / Şişe Raf Ömrü : 3 yıl Kullanım Süresi : Lütfen açıldıktan sonra 1 yıl içinde kullanın.Kalabalık kullanın : Genel public Use Senaryoları : Vücut boyama performansları, resim öğretimi, model podyumları, doğum günü partileri, tatil boyama, yaratıcılık DIY, makyaj modelleme, geçici dövme baskı, vb.Paket listesi : 1 x Vücut Boyas Inot : 1. Pigmentte tortular varsa, bu tamamen normaldir, sadece bir karıştırıcı kullanın veya kullanmadan önce elle sallayın; 2. Bu ürün sadece harici kullanım içindir; 3. 6 Yaşın altındaki çocuklara ebeveynleri eşlik etmelidir;4. Yutmaktan kaçının; 5.


karakteristikleri

Item Type:
Body Paint
Net Content:
100ml / Bottle
Shelf Life:
3 Years
Use Period:
Please use within 1 year after opening.
Use Crowd:
The general public
Use Scenarios:
Body painting performances, painting teaching, model catwalks, birthday parties, holiday painting, creativity DIY, makeup modeling, temporary tattoo printing, etc.
Package List:
1 x Body Paint :
1. If there are sediments in the pigment, it is purely normal, just use a stirrer or shake it by hand before use; :
2. This product is for external use only; :
3. Children under 6 years old should be accompanied by their parents to use; :
4. Avoid swallowing; :

Mallar kategorisinde

Grafit Kaplama GTC-LV3 (Litre)
  • Son

Grafit Kaplama GTC-LV3 (Litre)

₺ 300.00

Üstün aşınma direncine sahip dayanıklı kaplama.Metal döküm için daha ince bir yüzey kalitesi sağlar.Yüksek karbon verimi %50'dir.Karbon, grafit ve karbon fiber kompozitlerin sız