100 ml dövme Mürekkebi, Vücut Boyama, İyi Renk Üniforma Emme Kolay temizlenebilir Yüz Vücut Sıvı Boyalar Mat

100 ml dövme Mürekkebi, Vücut Boyama, İyi Renk Üniforma Emme Kolay temizlenebilir Yüz Vücut Sıvı Boyalar Mat

₺ 53.07

sayı

Çabuk Kuruyan : Sıvı boya çabuk kurur ve renk solmaz, cilde uygulandıktan sonra renk farkı olmaz.Dövme Mürekkebi Bu son derece renkli mürekkep, profesyonel amaçlar için geliştirilmiş çeşitli cilt tonları için uygundur.Temizlemesi kolay : sadece vücut boyasını ovmak için alkol pamuk yünü veya sabunlu su kullanmanız gerekir, daha sonra temizlenebilir, dövme pigmentleri vücut dövmesinde kullanılır ve iyi emilime sahiptir.Yaygın Kullanım : Uzun ömürlü renk güvenli ve kullanımı kolaydır, uzun süre dayanabilir.Dövme Mürekkebi makyaj, tiyatro gösterileri, festivaller, okul performansları, karnavallar, doğum günü partileri, rol yapma oyunlarında kullanılabilir.Kullanımı Güvenli : Dövme Mürekkebi Yüz Boyası Güvenli Malzemelerden Üretilmiştir, Doğrudan Cilde Temas Edebilir Ve Cilde Zarar Vermez, Hızlı Renk, İstikrarlı Performans, Bulanık Ürünler.Kullanıcı deneyimini sağlamak için solmaz.Tek Tip Renk : Sıvı boya, tek tip renkle, boyayı bir fırça veya sprey kalemle uygulayabilir ve çizebilirsiniz, renk saftır, etki iyidir.Kalıcı, kararlı, doğal renk, tüm cilt tipleri için uygundur.Uygulama : Kullanmadan önce boyayı iyice çalkalayın, ardından insan vücuduna veya yüzüne boyamak için bir fırça veya sprey kalemi kullanın veya boyalı bir desen oluşturmak için bir şablonla birlikte kullanın.Şartname : Öğe Türü : Vücut Sıvısı Renk Malzeme : sıvı Net içerik : 100 ml / şişe Raf ömrü : 3 yıl Hizmet ömrü : Lütfen açtıktan sonra 1 yıl içinde kullanın.Uygun insanlar : Herkes Kullanım vesilesiyle : vücut boyama, resim sınıfı, model podyum gösterisi, doğum günü partisi, tatil boyama, makyaj DIY, geçici dövme boyama, vb.Paket listesi : 1 x vücut sıvı renk Not : 1. Pigment çökelmesi normaldir, kullanmadan önce iyice çalkalayın. 2. Bu ürün sadece harici kullanım içindir. 3. 6 Yaşın altındaki çocuklara ebeveynleri eşlik etmelidir. 4. Yutmaktan kaçının. 5. Monitörler aynı kalibre edilmez, fotoğraflarda görüntülenen öğe rengi gerçek öğeden biraz farklı olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın. 6. Cilt tahrişi ve diğer rahatsız edici belirtilerle karşılaşırsanız, bir doktora danışmadan hemen önce kullanmayı bırakın ve temizleyin.


karakteristikleri

Item Type:
Body Fluid Color
Material:
liquid
Net content:
100ml / bottle
Shelf life:
3 years
Service life:
Please use within 1 year after opening.
Suitable people:
Anyone
Occasion of use:
body painting, painting class, model catwalk show, birthday party, holiday painting, makeup DIY, temporary tattoo painting, etc.
Package list:
1 x Body fluid color :
Note:
1. Pigment precipitation is normal, shake well before use. :
2. This product is for external use only. :
3. Children under 6 years of age should be accompanied by their parents. :
4. Avoid swallowing. :
5. Monitors are not calibrated same, the item color displayed in photos may be slightly different from the real item. Please take the real one as the standard. :
6. If you experience skin irritation and other uncomfortable symptoms, stop using and cleanse immediately before consulting a doctor. :

Mallar kategorisinde